Ընտրել

Մուտքագրեք պատվերի համարը արդեն իսկ կատարած VIP պատվերում փոփոխություն կատարելու համար: Բոլոր փոփոխություններն անհրաժեշտ է կատարել ժամանման դեպքում չվերթից առնվազն 1 ժամ առաջ, մեկնման դեպքում` առնվազն 3 ժամ առաջ:

ZVVP-
Պատվերը վաուչեր դարձնելու համար անհրաժեշտ է մուտքագրել պատվերի համարը: Հաջորդիվ ավելացված գումարով կարող եք ստեղծել VIP նոր վաուչեր կամ փոխանցել գումարը արդեն իսկ առկա վաուչերին:

ZVVP-
Ձեռք բերելով նոր վաուչեր, այն կարող եք օգտագործել Ձեր ապագա ուղևորությունների ժամանակ: Վաուչերի օգտագործման համար ժամկետային վավերականություն չկա: Վճարումը կատարելուց հետո գումարի ետվերադարձ հնարավոր չէ:

0 դր

Արդեն իսկ ձեռք բերված և դեռևս չօգտագործված վաուչերը կարող եք փոխանցել այլ անձանց, որի համար անհրաժեշտ է լրացնել Ձեր վաուչերի համարը, փոխանցվող անձի էլ. փոստի հասցեն և փոխանցվող վաուչերի թիվը:

ZVVV-
0

Եթե կորցրել եք կամ չեք կարողանում գտնել Ձեր վաուչերը (ները), մուտքագրեք Ձեր էլ. փոստի հասցեն (Ձեր վաուչերի հետ փոխկապակցվածը), որպեսզի ստանաք Ձեր գործող վաուչերը (ները) նշված էլ. փոստի հասցեով:

Ընտրել չվերթը

Ժամանում
Մեկնում
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
23:25
FLYONE ARM
3F 350 Սոչի (AER)
23:40
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:54
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:12
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
ARMENIAN NA
G6 415 Մոսկվա (SVO)
01:54
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
04:05
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
04:25
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
04:55
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
05:20
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
AMC AIRLINES
AMV 4112 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
07:00
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
FLY EGYPT
FT 261 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:45
AMC AIRLINES
AMV 4113 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:30
FLY EGYPT
FT 262 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 909 Մոսկվա (VKO)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
WIZZ AIR
5W 7013 Աբու Դաբի (AUH)
09:15
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
09:30
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
WIZZ AIR
5W 7014 Աբու Դաբի (AUH)
09:50
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
10:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
10:15
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
10:55
ROSSIYA AIRL
FV 6946 Վոլգոգրադ (VOG)
11:05
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
11:15
SHIRAK AVIA
5G 509 Մոսկվա (VKO)
11:20
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
11:30
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
11:45
WIZZ AIR
W6 4550 Լառնակա (LCA)
11:50
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
12:10
ARMENIAN NA
G6 426 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
12:20
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
12:25
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
AZIMUTH AL
A4 929 Միներալնիե Վոդի (MRV)
12:55
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
13:00
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
FLYONE ARM
3F 331 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
13:15
FLYONE ARM
3F 245 Միլան (MXP)
13:40
AZIMUTH AL
A4 930 Միներալնիե Վոդի (MRV)
13:45
AZIMUTH AL
A4 809 Մոսկվա (VKO)
13:50
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
AZIMUTH AL
A4 810 Մոսկվա (VKO)
14:40
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
AEROFLOT
SU 616 Եկատերինբուրգ (SVX)
14:55
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
AEROFLOT
SU 617 Եկատերինբուրգ (SVX)
15:55
QESHM AIR
QSM 2251 Թեհրան (IKA)
16:00
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
16:25
QESHM AIR
QSM 2250 Թեհրան (IKA)
17:00
ARMENIA AIRW
6A 910 Մոսկվա (VKO)
17:10
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
17:20
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
WIZZ AIR
W6 5483 Վենետիկ (VCE)
18:25
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
ROSSIYA AIRL
FV 6923 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
19:00
WIZZ AIR
W6 5484 Վենետիկ (VCE)
19:00
SHIRAK AVIA
5G 510 Մոսկվա (VKO)
19:10
RED WINGS
WZ 1129 Եկատերինբուրգ (SVX)
19:20
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
ROSSIYA AIRL
FV 6924 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
20:00
RED WINGS
WZ 1130 Եկատերինբուրգ (SVX)
20:10
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
20:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
20:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
20:25
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
ROSSIYA AIRL
FV 6945 Վոլգոգրադ (VOG)
20:35
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
21:25
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
22:35
ARMENIAN NA
G6 427 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:35
FLYONE ARM
3F 332 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:50
FLYONE ARM
3F 246 Միլան (MXP)
23:00
AZIMUTH AL
A4 839 Միներալնիե Վոդի (MRV)
23:25
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
23:25
AZIMUTH AL
A4 429 Սոչի (AER)
23:30
FLYONE ARM
3F 533 Քիշնև (KIV)
23:30
RED WINGS
WZ 4331 Միներալնիե Վոդի (MRV)
23:40
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:55
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:10
AZIMUTH AL
A4 840 Միներալնիե Վոդի (MRV)
00:15
AZIMUTH AL
A4 430 Սոչի (AER)
00:20
RED WINGS
WZ 4332 Միներալնիե Վոդի (MRV)
00:30
RED WINGS
WZ 4677 Կազան (KZN)
00:40
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
FLYONE ARM
3F 933 Դուբայ (DWC)
01:00
RED WINGS
WZ 4678 Կազան (KZN)
01:30
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
PEGASUS AIRL
PC 550 Ստամբուլ (SAW)
02:35
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
LUFTHANSA AG
LH 1560 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:55
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
ARMENIAN NA
G6 412 Մոսկվա (SVO)
04:10
POLSKIE LOT
LO 727 Վարշավա (WAW)
04:20
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
04:25
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
04:40
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
04:40
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
04:40
POLSKIE LOT
LO 728 Վարշավա (WAW)
05:15
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
05:20
PEGASUS AIRL
PC 551 Ստամբուլ (SAW)
05:25
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
LUFTHANSA AG
LH 1561 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
05:35
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
05:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
05:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
05:45
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
07:00
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
ROSSIYA AIRL
FV 6950 Սամարա (KUF)
07:50
FLYONE ARM
3F 934 Դուբայ (DWC)
08:20
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
09:25
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
09:25
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
09:25
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
AZIMUTH AL
A4 929 Միներալնիե Վոդի (MRV)
09:50
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
10:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
AZIMUTH AL
A4 710 Կալուգա (KLF)
10:40
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
10:55
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
11:15
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
11:30
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
11:45
WIZZ AIR
W6 4550 Լառնակա (LCA)
11:50
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
12:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
12:20
FLYONE ARM
3F 925 Լիոն (LYS)
12:20
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
FLYONE ARM
3F 873 Թել Ավիվ (TLV)
13:00
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
ARMENIAN NA
G6 413 Մոսկվա (SVO)
13:05
WIZZ AIR
W6 8335 Հռոմ (FCO)
13:20
AZIMUTH AL
A4 809 Մոսկվա (VKO)
13:50
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
WIZZ AIR
W6 8336 Հռոմ (FCO)
13:55
AZIMUTH AL
A4 810 Մոսկվա (VKO)
14:40
RED WINGS
WZ 4339 Մոսկվա (ZIA)
14:50
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
ROSSIYA AIRL
FV 6949 Սամարա (KUF)
15:00
RED WINGS
WZ 4340 Մոսկվա (ZIA)
15:40
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
15:55
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
16:25
ARMENIAN NA
G6 603 Թբիլիսի (TBS)
16:55
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
17:20
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
FLYONE ARM
3F 874 Թել Ավիվ (TLV)
19:00
ROSSIYA AIRL
FV 6923 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
19:00
FLYONE ARM
3F 349 Սոչի (AER)
19:00
ARMENIAN NA
G6 604 Թբիլիսի (TBS)
19:10
AZIMUTH AL
A4 709 Կալուգա (KLF)
19:15
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
WIZZ AIR
W6 8049 Վիլնյուս (VNO)
19:50
ROSSIYA AIRL
FV 6924 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
20:00
AZIMUTH AL
A4 930 Միներալնիե Վոդի (MRV)
20:05
ARMENIAN NA
G6 405 Մոսկվա (DME)
20:15
WIZZ AIR
W6 8050 Վիլնյուս (VNO)
20:25
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
SHIRAK AVIA
5G 110 Նովոսիբիրսկ (OVB)
21:25
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
21:45
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:00
FLYONE ARM
3F 926 Լիոն (LYS)
22:30
FLYONE ARM
3F 350 Սոչի (AER)
22:35
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
22:35
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:50
CHARLIE AL
CY 414 Լառնակա (LCA)
23:05
RED WINGS
WZ 4329 Սոչի (AER)
23:20
FLYONE ARM
3F 533 Քիշնև (KIV)
23:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:55
CHARLIE AL
CY 415 Լառնակա (LCA)
00:05
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:10
RED WINGS
WZ 4330 Սոչի (AER)
00:10
FLYONE ARM
3F 475 Ստամբուլ (IST)
00:55
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
CONDOR
DE 846 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
02:25
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
PEGASUS AIRL
PC 556 Անթալիա (AYT)
02:40
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
CONDOR
DE 847 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:35
PEGASUS AIRL
PC 557 Անթալիա (AYT)
03:35
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
04:05
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
04:25
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
04:40
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
04:40
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
04:40
ARMENIAN NA
G6 406 Մոսկվա (DME)
04:40
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
04:55
FLYONE ARM
3F 361 Միներալնիե Վոդի (MRV)
05:10
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
05:20
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
POLSKIE LOT
LO 729 Վարշավա (WAW)
05:35
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
05:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
05:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
05:45
FLYONE ARM
3F 476 Ստամբուլ (IST)
06:15
ARMENIAN NA
G6 401 Սոչի (AER)
06:25
POLSKIE LOT
LO 730 Վարշավա (WAW)
06:30
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
AZIMUTH AL
A4 929 Միներալնիե Վոդի (MRV)
06:50
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
SHIRAK AVIA
5G 111 Նովոսիբիրսկ (OVB)
07:40
AZIMUTH AL
A4 930 Միներալնիե Վոդի (MRV)
07:40
FLYONE ARM
3F 7461 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:00
BH AIR
BGH 7461 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:00
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
08:05
FLYONE ARM
3F 362 Միներալնիե Վոդի (MRV)
08:40
ROSSIYA AIRL
FV 6946 Վոլգոգրադ (VOG)
08:55
ARMENIA AIRW
6A 909 Մոսկվա (VKO)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
SHIRAK AVIA
5G 509 Մոսկվա (VKO)
09:10
WIZZ AIR
5W 7013 Աբու Դաբի (AUH)
09:15
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
WIZZ AIR
5W 7014 Աբու Դաբի (AUH)
09:50
ARMENIAN NA
G6 402 Սոչի (AER)
10:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
UTAIR AC
UT 711 Սուրգուտ (SGC)
10:30
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
10:30
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
10:55
ARMENIAN NA
G6 503 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
11:00
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
11:15
UTAIR AC
UT 712 Սուրգուտ (SGC)
11:25
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
11:30
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
11:45
WIZZ AIR
W6 4550 Լառնակա (LCA)
11:50
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
12:20
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
WIZZ AIR
W6 5483 Վենետիկ (VCE)
13:05
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
13:15
WIZZ AIR
W6 5484 Վենետիկ (VCE)
13:40
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
14:15
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
14:50
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
TRANSAVIA
TO 7490 Փարիզ (ORY)
15:15
FLYONE ARM
3F 7462 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
15:30
BH AIR
BGH 7462 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
15:30
ARMENIA
NGT 722 Թբիլիսի (TBS)
15:45
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
15:45
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
RED WINGS
WZ 1355 Սամարա (KUF)
16:00
ARMENIA
NGT 936 Մոսկվա (VKO)
16:10
TRANSAVIA
TO 7491 Փարիզ (ORY)
16:10
IRAN AIRTOUR
IRB 9724 Թեհրան (IKA)
16:30
FLYONE ARM
3F 927 Փարիզ (CDG)
16:30
RED WINGS
WZ 1225 Չելյաբինսկ (CEK)
16:40
RED WINGS
WZ 1356 Սամարա (KUF)
16:50
ARMENIAN NA
G6 407 Մոսկվա (DME)
16:55
UTAIR AC
UT 793 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:05
SHIRAK AVIA
5G 510 Մոսկվա (VKO)
17:05
ARMENIA AIRW
6A 910 Մոսկվա (VKO)
17:10
IRAN AIRTOUR
IRB 9725 Թեհրան (IKA)
17:30
RED WINGS
WZ 1226 Չելյաբինսկ (CEK)
17:30
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
UTAIR AC
UT 794 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:55
ROSSIYA AIRL
FV 6945 Վոլգոգրադ (VOG)
18:05
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIAN NA
G6 504 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
18:45
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
18:55
ROSSIYA AIRL
FV 6923 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
19:00
FLYONE ARM
3F 533 Քիշնև (KIV)
19:00
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
19:05
SHIRAK AVIA
5G 100 Ուֆա (UFA)
19:15
RED WINGS
WZ 1129 Եկատերինբուրգ (SVX)
19:20
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
ROSSIYA AIRL
FV 6924 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
20:00
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
20:05
RED WINGS
WZ 1130 Եկատերինբուրգ (SVX)
20:10
ARMENIAN NA
G6 414 Մոսկվա (SVO)
20:15
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
TBILISI AIRW
TBC 1501 Թբիլիսի (TBS)
21:00
WIZZ AIR
W6 5567 Միլան (MXP)
21:05
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
21:05
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
21:15
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
21:25
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
21:45
WIZZ AIR
W6 5568 Միլան (MXP)
21:45
TBILISI AIRW
TBC 1502 Թբիլիսի (TBS)
22:00
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:20
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
22:35
AZIMUTH AL
A4 429 Սոչի (AER)
23:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:55
ARMENIA
NGT 935 Մոսկվա (VKO)
00:10
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:10
AZIMUTH AL
A4 430 Սոչի (AER)
00:20
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
00:45
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
SCAT
DV 845 Ակտաու (SCO)
01:10
ARMENIAN NA
G6 408 Մոսկվա (DME)
01:20
FLYONE ARM
3F 477 Եկատերինբուրգ (SVX)
01:20
ROSSIYA AIRL
FV 6933 Միներալնիե Վոդի (MRV)
01:35
SHIRAK AVIA
5G 101 Ուֆա (UFA)
02:00
SCAT
DV 846 Ակտաու (SCO)
02:00
ROSSIYA AIRL
FV 6934 Միներալնիե Վոդի (MRV)
02:25
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
PEGASUS AIRL
PC 550 Ստամբուլ (SAW)
02:35
FLYONE ARM
3F 928 Փարիզ (CDG)
02:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
LUFTHANSA AG
LH 1560 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:55
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
04:05
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
04:55
ARMENIAN NA
G6 415 Մոսկվա (SVO)
05:05
PEGASUS AIRL
PC 551 Ստամբուլ (SAW)
05:25
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
LUFTHANSA AG
LH 1561 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
05:35
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
05:40
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
AMC AIRLINES
AMV 7112 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:45
FLY EGYPT
FT 261 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:45
AMC AIRLINES
AMV 7113 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:45
FLY EGYPT
FT 262 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 909 Մոսկվա (VKO)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
FLYONE ARM
3F 478 Եկատերինբուրգ (SVX)
09:10
SHIRAK AVIA
5G 509 Մոսկվա (VKO)
09:10
WIZZ AIR
5W 7013 Աբու Դաբի (AUH)
09:15
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
WIZZ AIR
5W 7014 Աբու Դաբի (AUH)
09:50
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
10:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
10:55
UTAIR AC
UT 875 Տյումեն (TJM)
11:00
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
11:30
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
11:45
UTAIR AC
UT 876 Տյումեն (TJM)
12:00
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
12:10
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
12:25
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
FLYONE ARM
3F 245 Միլան (MXP)
12:30
CHAM WINGS
6Q 455 Հալեպ (ALP)
12:45
AZIMUTH AL
A4 929 Միներալնիե Վոդի (MRV)
12:55
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
13:00
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
FLYONE ARM
3F 331 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
13:15
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
13:45
CHAM WINGS
6Q 456 Հալեպ (ALP)
13:45
AZIMUTH AL
A4 930 Միներալնիե Վոդի (MRV)
13:45
AZIMUTH AL
A4 809 Մոսկվա (VKO)
13:50
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
14:35
AZIMUTH AL
A4 810 Մոսկվա (VKO)
14:40
RED WINGS
WZ 4339 Մոսկվա (ZIA)
14:50
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
RED WINGS
WZ 1347 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
15:35
RED WINGS
WZ 4340 Մոսկվա (ZIA)
15:40
ARMENIAN NA
G6 426 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
15:40
ARMENIA
NGT 722 Թբիլիսի (TBS)
15:45
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
ARMENIA
NGT 936 Մոսկվա (VKO)
16:10
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
16:25
RED WINGS
WZ 1348 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
16:25
ARMENIAN NA
G6 603 Թբիլիսի (TBS)
16:55
SHIRAK AVIA
5G 510 Մոսկվա (VKO)
17:05
ARMENIA AIRW
6A 910 Մոսկվա (VKO)
17:10
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
17:20
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
18:00
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
FLYONE ARM
3F 533 Քիշնև (KIV)
19:00
ARMENIAN NA
G6 604 Թբիլիսի (TBS)
19:10
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
ARMENIAN NA
G6 405 Մոսկվա (DME)
20:15
SHIRAK AVIA
5G 170 Սարատով (GSV)
20:20
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
ROSSIYA AIRL
FV 6925 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
21:00
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
WIZZ AIR
W6 8335 Հռոմ (FCO)
21:20
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
21:45
WIZZ AIR
W6 8336 Հռոմ (FCO)
21:55
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
22:00
ROSSIYA AIRL
FV 6926 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:00
FLYONE ARM
3F 246 Միլան (MXP)
22:10
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
22:35
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:40
FLYONE ARM
3F 332 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:50
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
23:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:55
ARMENIA
NGT 935 Մոսկվա (VKO)
00:10
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:10
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
00:20
RED WINGS
WZ 4333 Սոչի (AER)
00:40
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
00:45
WIZZ AIR
W6 4558 Լառնակա (LCA)
00:55
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
FLYONE ARM
3F 933 Դուբայ (DWC)
01:00
RED WINGS
WZ 4334 Սոչի (AER)
01:30
ARMENIAN NA
G6 427 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
01:55
CONDOR
DE 846 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
02:25
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
CONDOR
DE 847 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:35
SHIRAK AVIA
5G 171 Սարատով (GSV)
03:55
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
04:05
POLSKIE LOT
LO 727 Վարշավա (WAW)
04:20
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
04:25
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
04:40
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
04:40
LUFTHANSA AG
LH 6446 Վիեննա (VIE)
04:40
ARMENIAN NA
G6 406 Մոսկվա (DME)
04:40
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
04:55
POLSKIE LOT
LO 728 Վարշավա (WAW)
05:15
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
05:20
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
05:45
LUFTHANSA AG
LH 6445 Վիեննա (VIE)
05:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
05:45
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
05:50
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
06:40
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
07:00
ARMENIAN NA
G6 401 Սոչի (AER)
07:20
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
SHIRAK AVIA
5G 150 Եկատերինբուրգ (SVX)
08:00
FLYONE ARM
3F 361 Միներալնիե Վոդի (MRV)
08:10
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
08:15
FLYONE ARM
3F 934 Դուբայ (DWC)
08:20
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
09:30
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
09:50
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
FLYONE ARM
3F 873 Թել Ավիվ (TLV)
10:15
CHARLIE AL
CY 414 Լառնակա (LCA)
10:20
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
10:40
ARMENIAN NA
G6 402 Սոչի (AER)
11:05
CHARLIE AL
CY 415 Լառնակա (LCA)
11:15
SHIRAK AVIA
5G 509 Մոսկվա (VKO)
11:20
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 362 Միներալնիե Վոդի (MRV)
11:35
ARMENIAN NA
G6 426 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
12:20
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
13:15
WIZZ AIR
W6 8335 Հռոմ (FCO)
13:20
AZIMUTH AL
A4 809 Մոսկվա (VKO)
13:50
WIZZ AIR
W6 4550 Լառնակա (LCA)
13:50
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
WIZZ AIR
W6 8336 Հռոմ (FCO)
13:55
AZIMUTH AL
A4 810 Մոսկվա (VKO)
14:40
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
AEROFLOT
SU 616 Եկատերինբուրգ (SVX)
14:55
AZIMUTH AL
A4 929 Միներալնիե Վոդի (MRV)
14:55
SHIRAK AVIA
5G 151 Եկատերինբուրգ (SVX)
15:35
ARMENIA
NGT 722 Թբիլիսի (TBS)
15:45
AZIMUTH AL
A4 822 Ուֆա (UFA)
15:45
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
AEROFLOT
SU 617 Եկատերինբուրգ (SVX)
15:55
QESHM AIR
QSM 2251 Թեհրան (IKA)
16:00
ARMENIA
NGT 936 Մոսկվա (VKO)
16:10
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
16:25
QESHM AIR
QSM 2250 Թեհրան (IKA)
17:00
FLYONE ARM
3F 874 Թել Ավիվ (TLV)
17:10
RED WINGS
WZ 1355 Սամարա (KUF)
17:20
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
17:20
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
RED WINGS
WZ 1356 Սամարա (KUF)
18:10
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
19:05
SHIRAK AVIA
5G 510 Մոսկվա (VKO)
19:10
FLYONE ARM
3F 349 Սոչի (AER)
19:15
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
20:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
20:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
20:25
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
ROSSIYA AIRL
FV 6925 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
20:40
TBILISI AIRW
TBC 1501 Թբիլիսի (TBS)
21:00
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
21:15
ROSSIYA AIRL
FV 6933 Միներալնիե Վոդի (MRV)
21:25
ROSSIYA AIRL
FV 6926 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
21:40
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
21:45
TBILISI AIRW
TBC 1502 Թբիլիսի (TBS)
22:00
ROSSIYA AIRL
FV 6934 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:15
ARMENIAN NA
G6 427 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:35
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
22:35
AZIMUTH AL
A4 821 Ուֆա (UFA)
22:55
FLYONE ARM
3F 350 Սոչի (AER)
23:00
AZIMUTH AL
A4 429 Սոչի (AER)
23:30
FLYONE ARM
3F 533 Քիշնև (KIV)
23:30
AZIMUTH AL
A4 930 Միներալնիե Վոդի (MRV)
23:45
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
23:55
ARMENIA
NGT 935 Մոսկվա (VKO)
00:10
FLY ONE
5F 867 Քիշնև (KIV)
00:10
AZIMUTH AL
A4 430 Սոչի (AER)
00:20
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
00:45
FLYONE ARM
3F 475 Ստամբուլ (IST)
00:55
FLYONE ARM
3F 325 Մոսկվա (VKO)
01:00
UTAIR AC
UT 785 Մոսկվա (VKO)
02:30
PEGASUS AIRL
PC 550 Ստամբուլ (SAW)
02:35
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:00
IBERIA AL
IB 2412 Դոհա (DOH)
03:00
LATAM AL
LA 5291 Դոհա (DOH)
03:00
POLSKIE LOT
LOT 1727 Վարշավա (WAW)
03:50
LUFTHANSA AG
LH 1560 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:55
UTAIR AC
UT 786 Մոսկվա (VKO)
03:55
ARMENIAN NA
G6 412 Մոսկվա (SVO)
04:10
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
04:25
POLSKIE LOT
LO 728 Վարշավա (WAW)
05:15
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
05:20
PEGASUS AIRL
PC 551 Ստամբուլ (SAW)
05:25
AEROFLOT
SU 1964 Մոսկվա (SVO)
05:35
LUFTHANSA AG
LH 1561 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
05:35
FLYONE ARM
3F 476 Ստամբուլ (IST)
06:15
AEROFLOT
SU 1965 Մոսկվա (SVO)
06:35
SHIRAK AVIA
5G 120 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
06:50
AMC AIRLINES
AMV 2112 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
ARMENIAN NA
G6 403 Մոսկվա (DME)
07:30
AMC AIRLINES
AMV 2113 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
08:05
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
08:55
ARMENIA AIRW
6A 909 Մոսկվա (VKO)
09:00
FLYONE ARM
3F 326 Մոսկվա (VKO)
09:10
SHIRAK AVIA
5G 509 Մոսկվա (VKO)
09:10
WIZZ AIR
5W 7013 Աբու Դաբի (AUH)
09:15
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
09:25
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
09:25
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
09:25
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
09:35
WIZZ AIR
5W 7014 Աբու Դաբի (AUH)
09:50
FLYONE ARM
3F 583 Թբիլիսի (TBS)
10:00
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
10:10
ROSSIYA AIRL
FV 6719 Սոչի (AER)
10:15
FLY ONE
5F 868 Քիշնև (KIV)
10:30
AZIMUTH AL
A4 829 Սոչի (AER)
10:55
ROSSIYA AIRL
FV 6720 Սոչի (AER)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:30
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:30
EMIRATES
EK 2206 Դուբայ (DXB)
11:30
FLYONE ARM
3F 534 Քիշնև (KIV)
11:30
AZIMUTH AL
A4 830 Սոչի (AER)
11:45
FLYONE ARM
3F 584 Թբիլիսի (TBS)
12:10
WIZZ AIR
W6 8049 Վիլնյուս (VNO)
12:20
WIZZ AIR
W6 4549 Լառնակա (LCA)
12:20
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
12:20
FLYONE ARM
3F 927 Փարիզ (CDG)
12:20
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:30
EMIRATES
EK 2207 Դուբայ (DXB)
12:30
WIZZ AIR
W6 8050 Վիլնյուս (VNO)
12:55
FLYONE ARM
3F 311 Մոսկվա (DME)
13:00
ARMENIAN NA
G6 413 Մոսկվա (SVO)
13:05
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
13:15
WIZZ AIR
W6 5567 Միլան (MXP)
13:25
AEROFLOT
SU 1864 Մոսկվա (SVO)
13:55
WIZZ AIR
W6 5568 Միլան (MXP)
14:05
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
14:15
WIZZ AIR
W6 4550 Լառնակա (LCA)
14:15
SHIRAK AVIA
5G 121 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
14:35
AEROFLOT
SU 1865 Մոսկվա (SVO)
14:50
ARMENIA
NGT 722 Թբիլիսի (TBS)
15:45
ARMENIAN NA
G6 404 Մոսկվա (DME)
15:55
ARMENIA
NGT 936 Մոսկվա (VKO)
16:10
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
16:25
IRAN AIRTOUR
IRB 9724 Թեհրան (IKA)
16:30
ARMENIAN NA
G6 603 Թբիլիսի (TBS)
16:55
SHIRAK AVIA
5G 510 Մոսկվա (VKO)
17:05
ARMENIA AIRW
6A 910 Մոսկվա (VKO)
17:10
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
17:20
IRAN AIRTOUR
IRB 9725 Թեհրան (IKA)
17:30
AZIMUTH AL
A4 509 Մոսկվա (VKO)
17:50
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
18:10
AZIMUTH AL
A4 510 Մոսկվա (VKO)
18:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:45
ARMENIAN NA
G6 604 Թբիլիսի (TBS)
19:10
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:30
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
19:35
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
20:10
ARMENIAN NA
G6 405 Մոսկվա (DME)
20:15
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
20:30
ROSSIYA AIRL
FV 6925 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
21:00
FLYONE ARM
3F 312 Մոսկվա (DME)
21:10
SHIRAK AVIA
5G 110 Նովոսիբիրսկ (OVB)
21:25
ROSSIYA AIRL
FV 6926 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
22:00
RED WINGS
WZ 4331 Միներալնիե Վոդի (MRV)
22:25
FLYONE ARM
3F 928 Փարիզ (CDG)
22:30
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
22:35

Ծառայության տեսակ

VIP սրահի ծառայություններ Ծառայությունը ներառում է հաշվառում VIP սրահում (*բացառությամբ որոշ ավիաընկերությունների), ներառյալ առանձին անձնագրային ստուգման և ավիացիոն անվտանգության կետերի ուղեկցում և անցում: Ուղևորների / ինքնաթիռի անձնակազմի տեղափոխում VIP սրահից դեպի ինքնաթիռ միկրոավտոբուսով և հակառակ ուղությամբ: 70 000 դր /անձը **
* VIP ծառայության վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկությունների համար խնդրում ենք զանգահարել +374 10 49 30 00 ներք. 7292, 7246 կամ +374 77 22 91 14 հեռախոսահամարներով:
** 6 տարեկանից ցածր երեխաների սպասարկումն անվճար է:
*** Խնդրում ենք հաշվի առնել, որ որոշ ավիաընկերությունների (Aegean Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Condor Airlines, Lot Polish Airlines, Lufthansa Airlines, Qatar Airways, Eurowings) ՄԻԱՅՆ հաշվառման ծառայությունը հասանելի չէ VIP սրահում:

Վճարումը կատարելուց հետո որևէ չեղարկում կամ գումարի ետվերադարձ հնարավոր չէ: Բոլոր փոփոխություններն անհրաժեշտ է կատարել ժամանման դեպքում չվերթից առնվազն 1 ժամ առաջ, մեկնման դեպքում` առնվազն 3 ժամ առաջ: Նշված ժամկետները չպահպանելու դեպքում այլևս փոփոխություններ չեք կարող իրականացնել:

Ուղևորի տվյալները

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
70 000 դր
Գումարի մնացորդը
0 դր

Ավարտել պատվերը

Ուղևորի տվյալները

Ընդհանուր դրույթներ և պայմաններ

Կարդացել և ընդունում եմ ընդհանուր դրույթներն ու պայմանները

* Վճարումը կատարելուց հետո որևէ չեղարկում կամ գումարի ետվերադարձ հնարավոր չէ: Բոլոր փոփոխություններն անհրաժեշտ է կատարել ժամանման դեպքում չվերթից առնվազն 1 ժամ առաջ, մեկնման դեպքում` առնվազն 3 ժամ առաջ: Նշված ժամկետները չպահպանելու դեպքում այլևս փոփոխություններ չեք կարող իրականացնել:

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
70 000 դր
Գումարի մնացորդը
0 դր
Օգտագործել վաուչերը

Ավարտել պատվերը

ZVVV-
0 դր
Գումարի մնացորդով կարող եք ստեղծել նոր VIP վաուչեր:

Նոր վաուչեր

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
70 000 դր
Գումարի մնացորդը
0 դր