Ընտրել չվերթը

Ժամանում
Մեկնում
NORDSTAR
Y7 9701 Մոսկվա (DME)
16:50
IKAR
EO 621 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:30
ARMENIA
NGT 935 Մոսկվա (VKO)
17:50
NORDSTAR
Y7 9702 Մոսկվա (DME)
17:50
ARMENIA
NGT 727 Թեհրան (IKA)
18:15
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:20
IKAR
EO 622 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
18:30
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
20:25
WIZZ AIR
W6 2891 Վիեննա (VIE)
20:40
WIZZ AIR
W6 2892 Վիեննա (VIE)
21:15
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
UTAIR AC
UT 9879 Մոսկվա (VKO)
21:25
ARMENIA
NGT 747 Վորոնեժ (VOZ)
21:30
INDIGO A/C
IGO 8334 Մումբայ (BOM)
21:40
ARMENIA
NGT 728 Թեհրան (IKA)
21:45
OMAN AIR
OMA 2489 Մասկատ (MCT)
22:00
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
UTAIR AC
UT 9880 Մոսկվա (VKO)
23:00
I FLY
RSY 6421 Մոսկվա (VKO)
23:10
I FLY
RSY 6422 Մոսկվա (VKO)
00:40
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
FLYDUBAI
FZ 715 Դուբայ (DXB)
01:00
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
URAL
U6 8703 Մոսկվա (DME)
01:50
FLYDUBAI
FZ 716 Դուբայ (DXB)
01:55
URAL
U6 8249 Եկատերինբուրգ (SVX)
02:00
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
URAL
U6 8704 Մոսկվա (DME)
02:50
URAL
U6 8250 Եկատերինբուրգ (SVX)
03:00
OMAN AIR
OMA 2490 Մասկատ (MCT)
03:00
AEROFLOT
SU 1966 Մոսկվա (SVO)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
ARMENIA
NGT 748 Վորոնեժ (VOZ)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
GEORGIAN
TGZ 2728 Քիշնև (KIV)
04:45
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEROFLOT
SU 1967 Մոսկվա (SVO)
04:55
GEORGIAN
TGZ 2726 Թբիլիսի (TBS)
05:20
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
FLY EGYPT
FT 2601 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
ARMENIA
NGT 1727 Հուրգադա (HRG)
08:00
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:10
FLY EGYPT
FT 2602 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:15
MYWAY AL
MJ 307 Թբիլիսի (TBS)
08:20
ARMENIA
NGT 932 Մոսկվա (SVO)
08:20
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
ALK JSC
VBB 5231 Լիոն (LYS)
09:00
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
09:10
MYWAY AL
MJ 308 Թբիլիսի (TBS)
09:10
NORD WIND
N4 1977 Եկատերինբուրգ (SVX)
10:00
ARMENIA AIRW
6A 111 Թավրիզ (TBZ)
10:20
AZIMUTH AL
A4 225 Դոնի Ռոստով (ROV)
10:40
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
AZIMUTH AL
A4 226 Դոնի Ռոստով (ROV)
11:30
NORD WIND
N4 1978 Եկատերինբուրգ (SVX)
11:35
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
11:50
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
URAL
U6 8813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
12:05
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
12:15
AEROFLOT
SU 2989 Դոնի Ռոստով (ROV)
12:35
ARMENIA AIRW
6A 112 Թավրիզ (TBZ)
12:40
URAL
U6 8814 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
13:05
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
13:15
SIBERIA
S7 5591 Նովոսիբիրսկ (OVB)
13:25
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
13:35
AEROFLOT
SU 2988 Դոնի Ռոստով (ROV)
13:35
IKAR
EO 1929 Կրասնոդար (KRR)
14:00
SIBERIA
S7 5592 Նովոսիբիրսկ (OVB)
14:25
ARMENIA
NGT 931 Մոսկվա (SVO)
14:40
IKAR
EO 1930 Կրասնոդար (KRR)
15:00
URAL
U6 2933 Սամարա (KUF)
15:35
ARMENIA
NGT 1728 Հուրգադա (HRG)
15:35
NORD WIND
N4 1957 Դոնի Ռոստով (ROV)
15:50
URAL
U6 2934 Սամարա (KUF)
16:25
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
16:30
AEROFLOT
SU 2812 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
16:35
NORD WIND
N4 1958 Դոնի Ռոստով (ROV)
16:50
IRAERO AL
IAE 769 Մոսկվա (DME)
17:10
AEROFLOT
SU 2813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:30
ARMENIA
NGT 743 Միներալնիե Վոդի (MRV)
17:55
IRAERO AL
IAE 770 Մոսկվա (DME)
18:10
URAL
U6 8565 Նալչիկ (NAL)
18:20
SPICEJET
SEJ 9031 Մումբայ (BOM)
18:30
MYWAY AL
MJ 309 Թբիլիսի (TBS)
18:30
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
19:00
URAL
U6 8566 Նալչիկ (NAL)
19:10
MYWAY AL
MJ 310 Թբիլիսի (TBS)
19:30
ALK JSC
VBB 5232 Լիոն (LYS)
20:00
AEGEAN
AEE 4880 Լառնակա (LCA)
20:00
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
20:45
AEGEAN
AEE 4881 Լառնակա (LCA)
20:45
ARMENIA
NGT 744 Միներալնիե Վոդի (MRV)
20:50
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
TAROM
ROT 7602 Բուխարեստ (OTP)
22:00
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
22:15
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
ARMENIA
NGT 721 Թբիլիսի (TBS)
23:00
UIA
PS 613 Կիև (KBP)
23:30
BELAVIA
BRU 8746 Մինսկ (MSQ)
23:30
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
BEES AIRLINE
7B 301 Կիև (IEV)
00:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
FLYDUBAI
FZ 715 Դուբայ (DXB)
01:00
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
BEES AIRLINE
7B 304 Օդեսա (ODS)
01:30
FLYDUBAI
FZ 716 Դուբայ (DXB)
01:55
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
AEROFLOT
SU 2984 Կրասնոդար (KRR)
02:25
AEROFLOT
SU 2985 Կրասնոդար (KRR)
03:20
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AEROFLOT
SU 2992 Եկատերինբուրգ (SVX)
04:20
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
NORD WIND
N4 383 Սամարա (KUF)
05:00
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:00
AEROFLOT
SU 2993 Եկատերինբուրգ (SVX)
05:10
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
SIBERIA
S7 6445 Դոնի Ռոստով (ROV)
05:50
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
05:50
IKAR
EO 2173 Սարատով (RTW)
06:05
UIA
PS 614 Կիև (KBP)
06:05
ALBAWINGS
AWT 821 Տիրանա (TIA)
06:15
NORD WIND
N4 384 Սամարա (KUF)
06:20
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
SIBERIA
S7 6446 Դոնի Ռոստով (ROV)
06:40
IKAR
EO 2174 Սարատով (RTW)
06:55
BEES AIRLINE
7B 303 Օդեսա (ODS)
07:00
AIR ARABIA
E5 664 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:00
ALBAWINGS
AWT 822 Տիրանա (TIA)
07:00
AIR ARABIA
E5 665 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:50
BEES AIRLINE
7B 302 Կիև (IEV)
08:00
UVT AERO
UVT 9732 Վրոցլավ (WRO)
08:10
FLY EGYPT
FT 2603 Հուրգադա (HRG)
08:15
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
08:30
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
GEORGIAN
TGZ 2714 Լառնակա (LCA)
09:00
ARMENIA
NGT 726 Թբիլիսի (TBS)
09:10
FLY EGYPT
FT 2604 Հուրգադա (HRG)
09:15
NOUVELAIR
BJ 7690 Մոնաստիր (MIR)
09:30
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
09:55
ENTER
ENT 534 Պրահա (PRG)
10:00
NOUVELAIR
BJ 7691 Մոնաստիր (MIR)
10:30
AZIMUTH AL
A4 309 Կրասնոդար (KRR)
10:50
ALK JSC
VBB 4229 Ամստերդամ (AMS)
11:00
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
11:35
AZIMUTH AL
A4 310 Կրասնոդար (KRR)
11:40
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
GEORGIAN
TGZ 2715 Լառնակա (LCA)
14:20
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
14:30
SPICE JET
SEJ 9028 Դելի (DEL)
14:30
ROSSIYA AIRL
FV 6921 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
14:50
UVT AERO
UVT 9632 NURSULTAN (NQZ)
15:00
SKYUP
PQ 401 Կիև (KBP)
15:20
ROSSIYA AIRL
FV 6922 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
15:50
SKYUP
PQ 402 Կիև (KBP)
16:10
NORDSTAR
Y7 9701 Մոսկվա (DME)
18:20
NORDSTAR
Y7 9702 Մոսկվա (DME)
19:20
UR AIRLINES
UBD 451 Էրբիլ (EBL)
19:30
ARMENIA
NGT 747 Վորոնեժ (VOZ)
19:30
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
19:45
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
20:25
UR AIRLINES
UBD 452 Էրբիլ (EBL)
20:30
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
21:15
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
SKYUP
PQ 407 Օդեսա (ODS)
21:40
ALK JSC
VBB 4230 Ամստերդամ (AMS)
22:00
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
SKYUP
PQ 408 Օդեսա (ODS)
22:30
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
SCAT
DV 845 Ակտաու (SCO)
23:30
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
SCAT
DV 846 Ակտաու (SCO)
00:30
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
FLYDUBAI
FZ 715 Դուբայ (DXB)
01:00
ARMENIA
NGT 748 Վորոնեժ (VOZ)
01:50
FLYDUBAI
FZ 716 Դուբայ (DXB)
01:55
CONDOR
DE 870 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
02:05
AEGEAN
AEE 4240 Հերակլիոն (HER)
02:15
URAL
U6 8671 Սոչի (AER)
02:20
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
AEROFLOT
SU 2884 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:00
CONDOR
DE 871 Ֆրանկֆուրտ (FRA)
03:05
URAL
U6 8672 Սոչի (AER)
03:10
AEGEAN
AEE 4241 Հերակլիոն (HER)
03:10
AEROFLOT
SU 1868 Մոսկվա (SVO)
03:20
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AEROFLOT
SU 2885 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEROFLOT
SU 1869 Մոսկվա (SVO)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
NORD WIND
N4 377 Մոսկվա (SVO)
05:35
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
AIR CAIRO
SM 995 Հուրգադա (HRG)
07:45
AIR CAIRO
SM 996 Հուրգադա (HRG)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
ARMENIA
NGT 2726 Թբիլիսի (TBS)
09:10
MYWAY AL
MYW 1025 Լառնակա (LCA)
09:20
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
12:15
AEROFLOT
SU 2989 Դոնի Ռոստով (ROV)
12:35
CHAM WINGS
6Q 451 Դամասկոս (DAM)
12:40
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
13:15
AEROFLOT
SU 2988 Դոնի Ռոստով (ROV)
13:35
CHAM WINGS
6Q 452 Դամասկոս (DAM)
13:40
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
14:00
SPICEJET
SEJ 9028 Դելի (DEL)
14:30
MYWAY AL
MYW 1026 Լառնակա (LCA)
14:45
ALK JSC
VBB 6233 Համբուրգ (HAM)
15:00
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
15:30
SIBERIA
S7 3205 Մոսկվա (DME)
16:20
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
16:30
NORD WIND
N4 621 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
16:35
IKAR
EO 285 Միներալնիե Վոդի (MRV)
17:15
SIBERIA
S7 3206 Մոսկվա (DME)
17:15
NORD WIND
N4 622 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
17:35
NORD WIND
N4 1929 Կրասնոդար (KRR)
18:10
IKAR
EO 286 Միներալնիե Վոդի (MRV)
18:30
NORD WIND
N4 1930 Կրասնոդար (KRR)
19:25
SOMON AIR
SMR 8117 Դուշանբե (DYU)
20:00
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
AEROFLOT
SU 1862 Մոսկվա (SVO)
22:30
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
22:30
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
IRAERO AL
IO 763 Կրասնոդար (KRR)
22:55
IRAERO AL
IO 764 Կրասնոդար (KRR)
23:55
URAL
U6 2809 Կրասնոյարսկ (KJA)
00:05
AEROFLOT
SU 1863 Մոսկվա (SVO)
00:15
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
URAL
U6 2810 Կրասնոյարսկ (KJA)
00:55
URAL
U6 8249 Եկատերինբուրգ (SVX)
01:05
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
NORD WIND
N4 321 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
01:10
ALK JSC
VBB 6234 Համբուրգ (HAM)
02:00
URAL
U6 8250 Եկատերինբուրգ (SVX)
02:00
NORD WIND
N4 322 Նիժնի Նովգորոդ (GOJ)
02:05
URAL
U6 8703 Մոսկվա (DME)
02:10
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
AEROFLOT
SU 2984 Կրասնոդար (KRR)
02:25
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
URAL
U6 8704 Մոսկվա (DME)
03:05
AEROFLOT
SU 2985 Կրասնոդար (KRR)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
SMARTAVIA
AUL 9273 Մոսկվա (DME)
03:45
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
IKAR
EO 1931 Սոչի (AER)
04:15
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
SMARTAVIA
AUL 9274 Մոսկվա (DME)
04:45
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:15
IKAR
EO 1932 Սոչի (AER)
05:15
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
06:10
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
FLY EGYPT
FT 2601 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
AIR CAIRO
SM 993 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:45
FLY EGYPT
FT 2602 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:15
AZIMUTH AL
A4 225 Դոնի Ռոստով (ROV)
08:30
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
08:30
AIR CAIRO
SM 994 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
AZIMUTH AL
A4 226 Դոնի Ռոստով (ROV)
09:20
NORD WIND
N4 525 Պերմ (PEE)
09:50
ARMENIA
NGT 725 Թբիլիսի (TBS)
10:30
NORD WIND
N4 526 Պերմ (PEE)
10:50
AIR ARABIA
G9 244 Շարժա (SHJ)
11:05
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
AIR ARABIA
G9 245 Շարժա (SHJ)
11:55
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
AZIMUTH AL
A4 609 Կալուգա (KLF)
13:35
AZIMUTH AL
A4 610 Կալուգա (KLF)
14:25
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
14:30
IKAR
EO 327 Վոլգոգրադ (VOG)
14:55
SKYUP
PQ 401 Կիև (KBP)
15:20
IKAR
EO 328 Վոլգոգրադ (VOG)
15:50
SKYUP
PQ 402 Կիև (KBP)
16:10
IKAR
EO 2149 Վլադիկավկազ (OGZ)
16:15
IRAERO AL
IAE 769 Մոսկվա (DME)
16:30
IKAR
EO 2150 Վլադիկավկազ (OGZ)
17:05
ARMENIA
NGT 727 Թեհրան (IKA)
17:15
IRAERO AL
IAE 770 Մոսկվա (DME)
17:20
SPICEJET
SEJ 9030 Մումբայ (BOM)
17:30
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:20
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
19:45
AEGEAN
AEE 4880 Լառնակա (LCA)
20:00
ARMENIA
NGT 728 Թեհրան (IKA)
20:45
AEGEAN
AEE 4881 Լառնակա (LCA)
20:45
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
21:15
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
AEROFLOT
SU 2818 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
23:05
AEROFLOT
SU 2819 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
00:05
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
FLYDUBAI
FZ 715 Դուբայ (DXB)
01:00
FLYDUBAI
FZ 716 Դուբայ (DXB)
01:55
AEROFLOT
SU 2884 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:00
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AEROFLOT
SU 2885 Միներալնիե Վոդի (MRV)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
AEROFLOT
SU 2990 Սոչի (AER)
05:00
BEES AIRLINE
7B 301 Կիև (IEV)
05:00
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
NORD WIND
N4 535 Կազան (KZN)
05:45
AEROFLOT
SU 2991 Սոչի (AER)
05:50
BEES AIRLINE
7B 304 Օդեսա (ODS)
06:00
AEROFLOT
SU 2992 Եկատերինբուրգ (SVX)
06:10
AIR ARABIA
E5 664 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
06:25
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
SIBERIA
S7 6413 Վոլգոգրադ (VOG)
06:40
NORD WIND
N4 536 Կազան (KZN)
07:00
AEROFLOT
SU 2993 Եկատերինբուրգ (SVX)
07:00
AIR ARABIA
E5 665 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
07:15
SIBERIA
S7 6414 Վոլգոգրադ (VOG)
07:30
FLY EGYPT
FT 2603 Հուրգադա (HRG)
07:45
URAL
U6 2949 Եկատերինբուրգ (SVX)
08:20
ARMENIA
NGT 932 Մոսկվա (SVO)
08:20
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
08:30
FLY EGYPT
FT 2604 Հուրգադա (HRG)
08:45
ARMENIA AIRW
6A 221 Թեհրան (IKA)
09:00
FLY EGYPT
FT 2601 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
09:10
URAL
U6 2950 Եկատերինբուրգ (SVX)
09:10
FLY EGYPT
FT 2602 Շարմ էլ Շեյխ (SSH)
10:00
ARMENIA AIRW
6A 111 Թավրիզ (TBZ)
10:20
FLYDUBAI
FZ 717 Դուբայ (DXB)
11:10
BEES AIRLINE
7B 303 Օդեսա (ODS)
11:30
AZIMUTH AL
A4 821 Ուֆա (UFA)
12:00
FLYDUBAI
FZ 718 Դուբայ (DXB)
12:10
BEES AIRLINE
7B 302 Կիև (IEV)
12:30
ARMENIA AIRW
6A 112 Թավրիզ (TBZ)
12:40
NORD WIND
N4 1985 Ուֆա (UFA)
12:50
URAL
U6 8535 Մոսկվա (ZIA)
13:10
AZIMUTH AL
A4 822 Ուֆա (UFA)
13:10
ARMENIA AIRW
6A 222 Թեհրան (IKA)
13:15
SIBERIA
S7 5591 Նովոսիբիրսկ (OVB)
13:25
NORD WIND
N4 1986 Ուֆա (UFA)
13:50
URAL
U6 8536 Մոսկվա (ZIA)
14:10
AEROFLOT
SU 1860 Մոսկվա (SVO)
14:20
SIBERIA
S7 5592 Նովոսիբիրսկ (OVB)
14:25
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
14:30
SPICEJET
SEJ 9028 Դելի (DEL)
14:30
MIDDLE EAST
ME 275 Բեյրութ (BEY)
14:35
AEROFLOT
SU 2812 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
14:35
ARMENIA
NGT 931 Մոսկվա (SVO)
14:40
MIDDLE EAST
ME 276 Բեյրութ (BEY)
15:35
AEROFLOT
SU 2813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
15:35
URAL
U6 8639 Կրասնոդար (KRR)
15:40
AEROFLOT
SU 1861 Մոսկվա (SVO)
15:50
NORD WIND
N4 277 Մոսկվա (SVO)
16:10
AIR CAIRO
SM 995 Հուրգադա (HRG)
16:20
URAL
U6 8640 Կրասնոդար (KRR)
16:30
AIR CAIRO
SM 996 Հուրգադա (HRG)
17:15
NORD WIND
N4 278 Մոսկվա (SVO)
17:40
ARMENIA
NGT 724 Թբիլիսի (TBS)
18:20
URAL
U6 8813 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
18:30
NORD WIND
N4 285 Միներալնիե Վոդի (MRV)
18:35
ARMENIA
NGT 751 Դոնի Ռոստով (ROV)
19:00
URAL
U6 8814 Սանկտ Պետերբուրգ (LED)
19:30
NORD WIND
N4 286 Միներալնիե Վոդի (MRV)
19:35
ARMENIA
NGT 723 Թբիլիսի (TBS)
20:25
QATAR
QR 287 Դոհա (DOH)
21:20
RED WINGS
WZ 4323 Մոսկվա (DME)
21:40
QATAR
QR 288 Դոհա (DOH)
22:20
RED WINGS
WZ 4324 Մոսկվա (DME)
22:40
UIA
PS 611 Կիև (KBP)
22:50
UIA
PS 613 Կիև (KBP)
23:30
ARMENIA
NGT 752 Դոնի Ռոստով (ROV)
23:30
AIR FRANCE
AF 1060 Փարիզ (CDG)
00:25
DELTA AIR LI
DL 8722 Փարիզ (CDG)
00:25
KLM - ROYAL
KL 2447 Փարիզ (CDG)
00:25
QATAR
QR 285 Դոհա (DOH)
00:50
BRUSSELS
SN 2899 Բրյուսել (BRU)
01:10
SIBERIA
S7 6417 Կրասնոդար (KRR)
02:05
BRUSSELS
SN 2900 Բրյուսել (BRU)
02:10
BELAVIA
B2 733 Մինսկ (MSQ)
02:45
NORD WIND
N4 1931 Սոչի (AER)
02:50
SIBERIA
S7 6418 Կրասնոդար (KRR)
02:55
AEGEAN
A3 898 Աթենք (ATH)
03:20
BELAVIA
B2 734 Մինսկ (MSQ)
03:35
NORD WIND
N4 1932 Սոչի (AER)
03:45
LOT POLISH
LO 727 Վարշավա (WAW)
03:50
QATAR
QR 286 Դոհա (DOH)
03:50
AUSTRIAN
OS 641 Վիեննա (VIE)
03:55
UNITED A/L
UA 9827 Վիեննա (VIE)
03:55
LUFTHANSA
LH 6446 Վիեննա (VIE)
03:55
AUSTRIAN
OS 642 Վիեննա (VIE)
04:45
LUFTHANSA
LH 6445 Վիեննա (VIE)
04:45
UNITED A/L
UA 9828 Վիեննա (VIE)
04:45
LOT POLISH
LO 728 Վարշավա (WAW)
04:50
AEGEAN
A3 899 Աթենք (ATH)
04:50
DELTA AIR LI
DL 8723 Փարիզ (CDG)
05:35
AIR FRANCE
AF 1061 Փարիզ (CDG)
05:35
KLM - ROYAL
KL 2448 Փարիզ (CDG)
05:35
SIBERIA
S7 6447 Սոչի (AER)
05:45
UIA
PS 614 Կիև (KBP)
06:05
AEROFLOT
SU 1866 Մոսկվա (SVO)
06:30
UIA
PS 612 Կիև (KBP)
06:30
SIBERIA
S7 6448 Սոչի (AER)
06:35
FLY EGYPT
FT 2603 Հուրգադա (HRG)
07:15
SIBERIA
S7 6437 Միներալնիե Վոդի (MRV)
07:25
AEROFLOT
SU 1867 Մոսկվա (SVO)
08:00
FLY EGYPT
FT 2604 Հուրգադա (HRG)
08:15
SIBERIA
S7 6438 Միներալնիե Վոդի (MRV)
08:15
ARMENIA
NGT 930 Մոսկվա (VKO)
08:30
ALK JSC
VBB 2229 Ամստերդամ (AMS)
09:00
MYWAY AL
MYW 1027 Վառնա (VAR)
09:20
AZIMUTH AL
A4 309 Կրասնոդար (KRR)
11:20
AZIMUTH AL
A4 629 Միներալնիե Վոդի (MRV)
12:15
AZIMUTH AL
A4 310 Կրասնոդար (KRR)
12:20
AZIMUTH AL
A4 630 Միներալնիե Վոդի (MRV)
13:05
URAL
U6 8405 Դոնի Ռոստով (ROV)
14:20
ARMENIA
NGT 929 Մոսկվա (VKO)
14:30
SPICEJET
SEJ 9028 Դելի (DEL)
14:30

Ծառայության տեսակ

Ծառայություններ

Լիարժեք սպասարկում VIP սրահում Ծառայությունը ներառում է հաշվառում VIP սրահում (*բացառությամբ որոշ ավիաընկերությունների), ներառյալ առանձին անձնագրային ստուգման և ավիացիոն անվտանգության կետերի ուղեկցում և անցում: Ուղևորների / ինքնաթիռի անձնակազմի տեղափոխում VIP սրահից դեպի ինքնաթիռ միկրոավտոբուսով և հակառակ ուղությամբ: 55 000 դր /անձը **
* VIP ծառայության վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկությունների համար խնդրում ենք զանգահարել +374 10 49 30 00 ներք. 7292, 7246 կամ +374 77 22 91 14 հեռախոսահամարներով:
** 6 տարեկանից ցածր երեխաների սպասարկումն անվճար է

Ուղևորի տվյալները

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
55 000 դր

Ավարտել պատվերը

Ուղևորի տվյալները

Ընդհանուր դրույթներ և պայմաններ

Կարդացել և ընդունում եմ ընդհանուր դրույթներն ու պայմանները

Պատվերի տվյալները

Ավիաընկերություն
Չվերթի համար
Ամսաթիվ
Ժամ
Ծառայության տեսակը
Ուղևորների քանակը 1
30 000 դր